Junior Account Manager

SUPER BALL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai în echipa noastra! Cautam un coleg nou pentru rolul de Junior Account Manager!

Ce cautam?
  • Ai capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, atentie la detalii, capacitate rapida de decizie.
  • Ai multa energie, o gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
  • Esti prieten bun cu calculatorul (Windows, Microsoft Office, Word si Excel, Internet).
  • Ai cunostinte nivel mediu de limba engleza.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Vei administra, prezenta, promova produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
  • Vei implementa proiecte.
  • Vei intocmi rapoartele de vanzari periodice solicitate.
  • Vei monitoriza competitia.
  • Vei dezvolta portofoliul de clienti autohtoni si straini.
  • Vei intocmi documentatia premergatoare intalnirilor.
  • Vei face calculatii de pret si vei intocmi documentele comerciale.
  • Vei gestiona solicitarile de service sau orice alta problema semnalata pentru imbunatatirea fluxului de lucru.
  • Vei centraliza materialele necesare activitatii specifice.
  • Vei gestiona comenzile clientilor din portofoliu.

Fondat in 2004, Green Future Group este unul din producatorii de top din Romania de articole premium destinate confortului.

Birourile noastre sunt situate in Bucuresti, iar facilitatile de productie in Timisoara, Lugoj, Urziceni, Roman si Sfantu Gheorghe. Cu peste 18 ani de experienta in domeniu, suntem dedicati sa aducem in fata consumatorilor numai produse de cea mai inalta calitate.

Producem o linie completa de produse premium destinate confortului: canapele, paturi, saltele, perne, pilote, protectii saltea, lenjerii de pat si produse pentru copii.

Suntem mandri de produsele noastre si ne straduim in fiecare zi sa ne facem clientii fericiti prin calitatea produselor si serviciilor noastre.
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022