Publicat 29 Mar 2021 | Reactualizat 28 Apr 2021 | Expiră 29 Apr 2021

Junior Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hey! Dacă ai accesat acest anunț înseamnă că ești cu un pas mai aproape de job-ul pe care ți-l dorești.
Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipa profesionistă, atunci cu siguranță trebuie să ne cunoaștem.

Ce ne dorim de la tine?

  • Să fii responsabil și să ai o atitudine pozitivă;
  • Să fii dornic să înveți și să fii orientat către rezultat;
  • Să ai deschidere spre nou și să îți dorești să avansezi în carieră;
  • Să ai cunoștințe de operare calculator;
  • Să ai bune abilitați de comunicare și negociere;
  • Să ai experiență în vanzări de minim 1 an, iar experiența în domeniul imobiliar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Ușa noastră este deschisă pentru tine, iar odată ce vei face parte din echipa noastră, va urma o perioadă de training și de familiarizare cu platforma noastră.
Îți vom oferi tot suportul de care vei avea nevoie iar ulterior va trebui sa te ocupi de:

  • Identificarea clienților doritori de credite imobiliare / ipotecare;
  • Contactarea și deplasarea la domiciliul clienților (locul de muncă, etc);
  • Întocmirea dosarului de credit;
  • Asistență telefonică și pe email pentru clienți;
  • Păstrarea contactului permanent cu banca și cu clientul din momentul aplicării până la finalizarea procesului de creditare;
  • Propuneri de îmbunătățire ale platformei în urma feedback-ului oferit de clienți.
Ce îți oferim?
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix și comision progresiv din vânzări);
  • Training și cursuri de specializare;
  • Oportunitati de dezvoltare in carieră;
  • Mediu de lucru atractiv, tânăr.

Noi suntem HeyHome, cel mai dinamic start-up de pe piata de imobiliare din România.
Daca îți dorești să fii un element important din construcția noastră, aplică la job-ul de Junior Account Manager și hai dezvoltăm împreună cea mai dinamică și prietenoasă companie de real-estate.

Expirat
Junior Account Manager  -  Hey Home

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles