Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Joburi pentru persoane cu dizabilități

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabil
- dedicat
- persoana serioasa
- motivat
- dornic sa se integreze intr-un colectiv

Descrierea jobului

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati "Well", recruteaza persoane cu dizabilitati/handicap in vederea plasarii si integrarii in cadrul companiilor, pentru diferite posturi existente:
- Program de lucru: 1 ora pana la 8 ore/zi in functie de posibilitatea persoanei cu handicap.
- Durata contractului: Perioada determinata si nederminata.
- Venit: Salariu avantajos, pentru un program de 1 ora pana la 8 ore/zi.
- Alte beneficii: Decont transport sau transport asigurat si Tichete de masa.
- Posibilitate lucru de acasa
- Nr de joburi: 30
- Asiguram pregatire pentru interviu, asistenta in cadrul interviului si monitorizare post angajare.
- Suportul echipei noastre va exista in toata perioada contractuala, astfel incat sa fie asigurata sinergia cu angajatorul.
Va rugam sa transmiteti certificatul de handicap, impreuna cu CV pe adresa: office@wellromania.org.

Asociația Persoanelor cu Dizabilități “Well” este înființata în anul 2014, datorită dragostei față de semeni și a unei perspective îndraznețe, dedicandu-ne cauzei noastre de a asigura un trai mult mai bun persoanelor, familiilor și comunităților persoanelor cu dizabilități din România prin generarea oportunității de dezvoltare și creare a noi locuri de muncă.

Expirat
Joburi pentru persoane cu dizabilități  -  Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati