Joburi Industrie si Logistica Belgia

BVBA LET'S WORK - 30 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1600 - 2600 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vrei un job in strainatate?
LET’S WORK iti ofera posibilitatea de a lucra in BELGIA avand o oferta larga de locuri de munca.

Profilul tau:
- vorbesti limba engleza;
- iti doresti un job stabil;
- esti flexibil din punct de vedere al programului de munca - poti lucra in schimburi sau sa faci ore suplimentare ( dupa caz );
- esti dispus sa inveti si sa evoluezi la locul de munca.

In functie de experienta profesionala, iti vom prezenta oferta cea mai potrivita abilitatilor tale in campul muncii.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- cazare asigurata contra cost;
- contract de munca legal declarat in Belgia + concediu de odihna platit, asigurare medicala, sarbatori legale libere etc;
- plata salariului la saptamana;
- suport in limba romana pe toata perioada angajarii;
- salarizare competitiva si bonusuri;

Cum ne contactezi:
telefonic: 0040 751 671 473 / 0032 51 74 43 06
email: letsworkromania@gmail.com / international@letswork.com

Cum lucrezi cu noi? Let's Work este o agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Belgia, oferind contracte de munca legale, semnate si declarate in Belgia. Cu peste 10 ani de experienta in domeniu, si mai multe birouri pe tot teritoriul Belgiei, Let's Work angajeaza personal calificat in domeniul Construnctiilor Civile, Industriei -diverse ramuri, Transport - Logistica, dar si muncitori necalificati pentru depozite. https://www.facebook.com/Lets-work-Romania-2082080348719916/ https://www.letswork.be/nl/index.php?menu=504 Daca esti interesat de oferta, ne poti contacta telefonic la numarul 0751 671 473 sau ne poti trimite un CV la adresa letsworkromania@gmail.com si revenim cu informatii.

Publicat 4 iul. 2022 Reactualizat 1 aug. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos