Publicat 22 Dec 2020 | Reactualizat 21 Ian 2021 | Expiră 22 Ian 2021

Jobsite Manager/Responsabil Segment Infrastructura

1 post
Expirat
Responsabil Dezvoltare Santiere Infrastructura/Santiere mari (Jobsite Manager)
Departament: Sales& Marketing
Raspunde catre: Director Vanzari si Marketing
Responsabilitati:
Realizeaza bugetul de vanzari pe segmentul infrastructura/santiere mari
Construieste retea contacte - vanzare prescriptiva solutii infrastructura/santiere mari
Urmareste evolutie proiecte de infrastructura/santiere mari, de la faza de studiu de fezabilitate pana la implementare
Actualizeaza baze de date infrastuctura/santiere mari
Pregateste estimari/bugete/raportari pentru segmentul infrastructura/santiere mari
Colaborareaza cu restul echipei de vanzari si tehnic pentru a oferi si obtine informatii din piata
Identifica nevoile de dezvoltare solutii noi in diverse santiere de infrastructura/santiere mari si le comunica managementului si echipei tehnice
Cerinte:
Experienta de munca pe mari santiere de constructii, infrastructura constituie un avantaj
Cunostinte temeinice despre betoane si prefabricate din beton, precum si implementarea acestora in proiecte de constructii
Abilitati comerciale
Absolvent studii superioare tehnice constructii
Limba engleza nivel mediu
Permis B
Computer skills (Excel, Powerpoint, Word)
Disponibilitate pentru deplasari

Salariu fix plus parte variabila in functie de performantaInstrumente de lucru:
Masina, telefon, laptop

  CHRYSO activeaza in Romania din anul 2008, face parte din Grupul CHRYSO, grup care activeaza in domeniul productiei si comercializarii aditivilor pentru beton si ciment.
Expirat
Jobsite Manager/Responsabil Segment Infrastructura  -  CHRYSO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles