de ani Fără Frică...

Publicat 29 Mar 2008 | Expiră 29 Mar 2008

job partime

CONFIDENTIAL
15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- dinamic, inteligent, serios si dornic sa invete un domeniu nou
- sa doreasca sa castige bani intr-un mod usor si placut
- sa fie corect, comunicativ si energic
- cunoasterea operararii PC / Internet constituie un avantaj

Descrierea jobului

-experienta anterioara nu este absolut necesara, se asigura instruire gratuita incepand cu nivelul de baza
- activitatea se desfasoara pe urmatoarele directii: consultanta / vanzari directe, educatie / training si recrutare / dezvoltare echipe colaboratori
- programul este flexibil, functie de timpul de care dispune fiecare
- venituri nelimitate, in functie de performanta

Descrierea companiei

lider mondial in sales industry

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

job partime  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles