Publicat 17 Sep 2020 | Expiră 25 Sep 2020

JOB OLANDA - MANIPULANT MARFA DEPOZIT / ORDER PICKER

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautăm persoane motivate și flexibile pentru a lucra la clientul nostru pe postul de operator depozit/ manipulant marfa in departamentul de expeditie. Totodată, ne dorim în echipă persoane care să nu se sperie de muncă solicitantă fizic și hotărâte să reușească în ceea ce își propun. Dacă te recunoști în această descriere si esti disponibil atunci acesta este o oportunitate pentru tine!

Descrierea jobului

Sarcina ta principală va fi localizarea și selectarea produselor din depozit conform comenzilor primite.

Cerințele postului:
· Ești disponibil să lucrezi o perioadă îndelungată
· Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
- experienta de lucru pe liza electrica, constituie avantaj
- permis conducere
· Ai o experiență de minimum 3 luni ca lucrător depozit (picker)

Ofertă:
- Salariu motivant
- cursuri gratuite EPT ( liza electica)

· Cazare asigurata de catre angajator în apropierea locului de muncă
· Transport la și de la locul de muncă.
· Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză și română
· Plată suplimentară pentru lucrul în weekend
· Posibilitatea de a efectua un număr mai mare de ore pe săptămână, precum și ore suplimentare (inclusiv în weekend) în perioadele de vârf.

Descrierea companiei

N2PEOPLE RECRUITMENT SRL
Not the biggest but the best!

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

JOB OLANDA - MANIPULANT MARFA DEPOZIT / ORDER PICKER  -  N2PEOPLE RECRUITMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles