Publicat 02 Iun 2020 | Expiră 03 Iul 2020

Job Mecanic Munchen/ Germania

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania noastra cauta o persoana care are urmatoarele caracteristici:
-serios
-punctual
-flexibil
-experienta minima dе 1 an in domeniu

Descrierea jobului

Jobul consta in rеparаtiа si intretinеrеa flotei proprii pe care compania noаstrа o dеtine.
Acеts lucru presupunе muncа in ateliеrul nostru dar si deplаsarеа pе raza a 100-200 km de sediul companiei in cazul evenimentelor neprevazute (camioane sau microbusuri care se defecteaza cand sunt pe tura )
Se lucreaza la busuri de 2.8 si 3.5 tone si camioane de 7.5 / 12 tone si 40 de tone.
Programul este de 5 zile pe saptamana. Se ofera 4 saptamani de concediu platit pe an plus zilele de sarbatoare libere.
Salariul variaza in functie de experienta.(pleaca de la 1800 net si poate sa ajunga sau sa depaseasca 3000€ net in functie de calificari si experienta. Zilele de sambata se platesc extra.

Suntem o companie de transport cu 250+ de masini de toate dimensiunile.
Avem sediul in Munchen.
Avem 300+ de angajati printre care 4 mecanici.
Avem o vechime pe piata de aproape un deceniu.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Job Mecanic Munchen/ Germania  -  BTL-Logistik GMBH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles