Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Job Full-time GERMANIA - necalificati, fără taxe de agenție

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BM- Touring anagajeaza personal necalificat pentru GERMANIA!

  • Cautam persoane necalificate barbati (agricultura/constructii) sau femei (sector hotelier)
  • Experienta NU este obligatorie insa constitue un avantaj
  • Oferim job full time sau sezonier.

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Posibilitatea stabilirii in Germania
  • Salarizare atractiva
  • Stabilitatea unui loc sigur
  • Contracte de munca legale
  • Nu se platesc comisione la agentie

Compania noastra BM-TOURING exista de 14 ani. Trimitem oameni să lucreze în Germania și în alte țări europene. Avem 2 birouri in Romania, unul in Cluj si altul in Sighisoara. În plus, Compania mamă este în Germania.

Expirat
Job Full-time GERMANIA - necalificati, fără taxe de agenție  -  BM-TOURING SRL