de ani Fără Frică...

Publicat 08 Feb 2008 | Reactualizat 09 Mar 2008 | Expiră 10 Mar 2008

JavaScript Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti sa participi alaturi de o echipa tanara si motivata la dezvoltarea de proiecte ample si interesante? Sa valorifici cunostintele pe care le detii, dar sa inveti in permanenta lucruri noi?

Daca indeplinesti si cerintele de mai jos, ai ajuns la locul potrivit:
1. Experienta minima de 2 ani in lucrul cu JavaScript, HTML & CSS.
2. Bune cunostinte de algoritmi si structuri de date.
3. Atentie la detalii, perseverenta si capacitatea de a duce lucrurile pana la capat.

Descrierea jobului

Candidatul va face parte din echipa care lucreaza la DocuMentor - sistemul pentru managementul documentelor dezvoltat de firma noastra. Acesta va fi responsabil de proiectarea si dezvoltarea de noi module pentru aplicatia respectiva.

Beneficii:
Salariu competitiv + Bonuri de masa

SOFT MENTOR este mai mult decat o companie solida de software.

Este mai intai de toate o echipa formata din profesionisti tineri, cu multa initiativa, imaginatie si daruire, care a stiut sa imbine armonios experienta in domeniul industriei software cu cerintele unei piete in continua schimbare.

Inca de la infiintare ne-am propus sa oferim clientilor nostri nu doar simple instrumente informatice, ci solutii de calitate pentru o eficienta sporita a afacerilor.

Printre clientii nostri se numara peste 200 de firme din tara si din strainatate.

Expirat
JavaScript Developer  -  SC SOFT MENTOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles