de ani Fără Frică...

Publicat 28 Aug 2006 | Reactualizat 27 Sep 2006 | Expiră 28 Sep 2006

Java Developers

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dezvoltatori software cu baza tehnica solida si interes pentru tehnologii noi, deschis pentru lucrul in echipa.

Absolut necesar:
- Java
- cunostinte solide de programare OOP
- SQL
- disponibilitate job full-time

Constituie un avantaj:
- experienta web programming, Java Servlets, JSP, Struts
- experienta cu Oracle RDBMS, PL/SQL
- experienta cu Visual Studio .NET
- Eclipse, NetBeans sau alte medii RAD pentru Java
- experienta cu alte limbaje de programare: C/C++, C#
- limba engleza

Descrierea jobului

Programatori pe tehnologii Java, sisteme cu acces la baze de date SQL, in vederea extinderii unei echipe de specialisti in sisteme Business Support.

Firma ofera un pachet salarial atractiv si posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe experimentate. Proiecte interesante, de anvergura, in domeniul telecomunicatiilor, pentru clienti din Romania si internationali.

Mediu de lucru placut, suport pentru cursuri de formare profesionala si certificare.

Infiintata in 1993, compania Castalia Alfa ofera servicii de consultanta, dezvoltare de aplicatii, implementare si suport pentru operatori de telecomunicatii mobile si este in prezent implicata in mai multe proiecte de anvergura in acest domeniu.

Expirat
Java Developers  -  Castalia Alfa SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles