Publicat 04 Oct 2018 | Expiră 03 Nov 2018

JAVA DEVELOPER

2 posturi

Candidatul ideal

Companie germana din sectorul IT din Sibiu cauta noi colegi, Java Developer-i, pentru a lucra la proiecte interesante, in echipe frumoase.

Experienta poate fi atat la nivel de Senior cat si mai redusa, inclusiv Entry-Level.

Descrierea jobului

Se dezvolta aplicatii web e-commerce utilizate de compania mama din Germania.

Se lucreaza cu urmatoarele tehnologii: Java Spring, Javascript Angular 5, NoSQL

Salariu atractiv, mediu de lucru placut, hardware Apple, sediu in zona linistita a orasului.

Noi, RECRUT´ART, suntem o companie de top de consultanţă resurse umane din Sibiu, Transilvania, Romania şi suntem specializaţi in oferirea de servicii de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de specialişti cu studii superioare, middle management şi top management. Experienţa noastră in recrutare acoperă poziţii cheie din producţie precum şi poziţii din domeniul comercial, financiar, logistic, IT, secretariat, resurse umane, etc, acoperind tot spectrul de experienţă de la entry-level la middle-level şi top-level.

JAVA DEVELOPER  -  SC RECRUT'ART SRL