Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

IT Helpdesk / Support Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană entuziastă, organizată, axată pe dezvoltare profesională și personală continuă și te simti excelent într-un mediu de lucru profesionist, te inviăm să te alături echipei noastre!

CERINTE:
- Experienta in domeniul IT Suport Tehnic – de preferat mediu Entreprise;
- Cunoștințe de lb. engleză în măsura în care să permită comunicarea eficientă;
- Cunoștințe tehnice, capacitate de depanare și support pentru următoarele :

  • Platforma Windows – de la Win XP la Win 10
  • Retelistica LAN, infrastructură de domeniu WAN Corporate Entreprise
  • Sisteme de operare Windows Desktop si Server
  • Windows Active Directory – cunostințe de bază
- Capacități de comunicare și de a acționa eficient în cadrul unei echipe.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:

- Urmărirea instrucțiunilor pentru a menține în stare de funcționare infrastructura IT (servere, imprimante, servicii, licențe etc.);
- Mentenanță hardware de birou (latpuri, pc-uri, device-uri mobile, imprimante, echipamnete de video-conferinta etc)

Societate Poloneza cu profil de industrializarea lemnului, cu sediul in mun. Onesti, jud. Bacau.

Barlinek Romania SA face parte din Group Barlinek Polonia - unul dintre producatorii de parchet natural din lemn.

Produsele firmei sunt exportate in peste 30 de tari.

Expirat
IT Helpdesk / Support Specialist  -  BARLINEK ROMANIA SA