IT Departament

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- cunostinte de administrare server Windows
- cunostine Linux
- cunostinte scripting&automatizare (windows/linux)
- cunostinte (de baza) in programare web HTML

Descrierea jobului

Conditii necesare:
- Cunostinte avansate Microsoft Windows, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), client email, cat si alte softuri
- Cunostinte avansate hardware de instalare/configurare/diagnosticare si depanare calculatoare, servere, imprimante, echipamente de retea
- Cunostinte solide retelistica TCP/IP.
- Cunostinte sisteme de supraveghere video, instalare si configurare
- Capacitate de a lucra atat in mod independent, cat si in echipa
- Capacitate de troubleshooting
- Abilitati bune de comunicare
- Atentie la detalii
- Cunoasterea limbii engleze (mediu-avansat), limba poloneza constituie un avantaj
- Carnet de conducere cat. B si experienta in conducere
- Disponibilitate de a lucra pe teren
- Indemanare, seriozitate in relatia cu clientii si cu firma
- Creativitate, Punctualitate, Perseverenta, Flexibilitate

Descrierea jobului:
Diagnosticarea si rezolvarea problemelor IT, de la distanta sau cu deplasare in locatie.
Ofera suport de instalare/configurare/mententanta software/hardware si echipamente pentru clienti.

Oportunitati:
- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant
-Tichete de masa
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Companie multinationala care activeaza in domeniul jocurilor de noroc pe piata romaneasca din anul 2007 sub numele de Nowogames International Gaming SRL, partener Admiral/ Novomatic Austria. Compania detine o retea extinsa de peste 100 de puncte de lucru atat in capitala cat si in tara. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica de peste 200 de angajati carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 10 ani de experienta pe piata romaneasca am devenit mai puternici si mai stabili. Astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa.
Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos