Publicat 20 Dec 2005 | Reactualizat 19 Ian 2006 | Expiră 20 Ian 2006

IT Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizat, serios, capabil sa respecte termenele limita. Absolvent de facultate cu profil IT/economic, cunostinte generale IT-hardware si software, cunostinte administrare server SQL, cunostinte generale de programare si baze de date (SQL), cunostinte generale de contabilitate si gestionare stocuri.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Administrarea programului de contabilitate si gestiune al firmei, introducere si prelucrare date gestiune, creare rapoarte, situatii finale
- Administrarea retelei de calculatoare
- Help desk
Beneficii:
- Salariu atractiv
- Bonuri de masa

Everest Foods este o firma de succes in domeniul alimentatiei publice, activand pe piata romaneasca inca din 2001.

Expirat
IT Assistant  -  EVEREST FOODS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles