Publicat 17 Iun 2008 | Expiră 18 Iul 2008

IT Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

 Competente tehnice avansate: MS Windows XP & Windows 2003 Server administration, Active Directory and Domain Structure, cunostinte avansate de Hardware & Software, Networking, Cisco Routers
 Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
 Atentie sporita la detalii
 Bune abilitati de comunicare
 Abilitati de planificare si organizare
 Experienta relevanta in domeniu

Descrierea jobului

 Sa ofere suport in ceea ce priveste IM (Managementul Informatiei) pentru utilizatorii Xerox Romania
 Sa asigure si sa mentina functionarea normala a hardware-ului local si a infrastructurii periferice
 Sa faciliteze relatiile cu grupul regional Xerox in ceea ce priveste IM
 Sa ofere suport personalului si sa faciliteze activitatile de IM centralizate pentru sediul Xerox Romania
 Sa opereze in mod responsabil echipamentul hardware, verificand cu atentie amplasarea si pastrarea sa in conditii de siguranta
 Sa opereze, sa mentina si sa actualizeze periodic procesele interne destinate depistarii si raportarii utilizatorilor
 Sa respecte regulile specificate in procesele de controale interne (cu atentie speciala la referirile de IM si de Securitate)

Descrierea companiei

www.xerox.ro
www.xerox.com

Expirat
IT Administrator  -  Xerox Romania