Publicat 12 Iul 2019 | Expiră 12 Aug 2019

IT Administrator - retelistica si hardware

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte SAP, MySQL, FoxPro, Reţele de calculatoare
Cunoştinţe solide operare MS Office
Contabilitate primara, informatica de gestiune
Gândire tehnică analitică, imaginatie
Culegere, clasificare şi interpretare a informaţiilor.

Descrierea jobului

Descriere job:

Administrare, gestionare si interventii in baza de date
Utilizarea echipamentelor de retea: hub-uri, swich-uri routere
Extragerea datelor din bazele de date existente si prelucrarea lor in functie de criteriile ERP (SAP)
Gestionarea de intrari-iesiri in gestiunile existente
Analizeaza si fluidizeaza informatiile

Beneficii oferite:
Salariul motivant corelat cu nivelul de experienta
Bonusuri de performanta, in functie de realizari

Postul este disponibil in Rm.Valcea

Nascute din pasiunea pentru bijuterii, magazinele BIJUTERIA STIL pun laolalta branduri internationale cat si bijuterii semnatura proprie. Toate eforturile depuse de-a lungul celor 25 de ani de experienta si incercari au adus brandul BIJUTERIA STIL la locul potrivit, avand realizate peste 500 de modele de verighete si inele de logodna.
Astăzi, brandul BIJUTERIA STIL se extinde la nivel national.
BIJUTERIA STIL este o poveste purtată cu drag, de zeci de mii de prieteni din toată lumea, care au avut curajul și deschiderea să opteze pentru portofoliul nostru, cu produsele aferente (proprii sau internaționale, precum: Roberto Bravo, Govoni, Dona Oro, Bibigi, Bovo Fratelli, Fab Gobetti, Hulchi Belluni, Pesavento, So Chic).
Magazinele fizice din țară și shop-ul nostru online sunt la îndemâna oricui își dorește să croiască o poveste purtată cu drag, alături de experiența și bunăvoința echipei BIJUTERIA STIL

Expirat
IT Administrator - retelistica si hardware  -  BIJUTERIA STIL