Publicat 07 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 06 Sep 2019

iOS Developer

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în IT Software

Candidatul ideal

1. Pasionat de programare si dezvoltare a produselor software
2. Cunostinte solide ale limbajelor de programare swift si Objective C
3. Pasionat de tehnologie, programare si aplicatii mobile
4. Dorinta de a tine pasul cu ultimele tehnologii
5. Abilitati de comunicare si lucru in echipa
6. Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbaje de programare

Descrierea jobului

Impreuna cu echipa studiaza si propune tehnologii moderne necesare realizarii optime a cerintelor tehnice;
Implementează modulele software conform solutiilor agreate;
Documentează procesul de dezvoltare, testare functionala, propune solutii pentru optimizarea proiectului si imbunatatirea produsului final;
Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei de proiect pentru optimizarea solutiilor software.

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra la proiecte inovative;
Ocazia de a propune si pune in practica cele mai avansate tehnologii software in domeniu;
Conditii de lucru si atmosfera placuta;
Salariu atractiv in funcție de nivel, negociabil in urma interviului;
Bonusuri in funcție de realizari;
Colegi cool;

Up2Date Software specialized in delivering hight quality software solutions. We offer a holistic approach to software development to ensure our solutions address real-world problems while reflecting your users and core business. We are an enthusiastic, hard working young team and our objective always is to create the best software present exists. Up2Date Software provides services across nine industries for clients such as B&H Photo, BRD, Omniasig, Christian Tour, Akelius or Romstal. Our team of engineers are experts at leveraging cutting edge technology to do the heavy lifting and keep you focused on sustaining business growth. We believe users deserve intuitive technology to help them progress, and developing software solutions with them in mind is the key to moving your business forward.

iOS Developer  -  UP 2 DATE SOFTWARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles