Publicat 16 Aug 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 16 Sep 2019

Invatator/invatatoare before si after school Iasi part time

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte: cadru didactic cu experienta, persoana sociabila, flexibila, comunicativa, extrem de afectuoasa si toleranta cu copiii. Se va lucra in regim de contract de colaborare.
CV obligatoriu cu FOTO si nr de tel. pentru programare la interviu

Descrierea jobului

Asistenta copii 6-11 ani in rezolvarea temelor de scoala (limba romana si matematica) de nivel mediu, supraveghere si implicare in activitati la locul de joaca.

After School cu vechime de 4 ani, mediu de lucru placut si lejer, colectiv unit.

Expirat
Invatator/invatatoare before si after school Iasi part time  -  Asociatia Montessori

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles