Invatatoare / Invatator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa i-kids Centrul Educațional se mărește. Căutăm Învățătoare / Învățător pentru after school i-kids.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asistarea / consilierea elevilor din clasele 0-IV la pregătirea temelor
- Pregătirea suplimentară a elevilor
- Efectuarea cursurilor si cluburilor din programa i-kids specifice ciclului primar
- Comunicare zilnică cu copiii, parintii și cu ceilalți membri ai echipei i-kids
- Menținerea rapoartelor zilnice de activitate instructiv – educativă

Cerințe:
- Abilităti de comunicare si organizare
- Studii finalizate: Liceul Pedagogic sau Facultatea, specializarea Pedagogia invatamantului primar si prescolar
- Experiență în învățământ primar de minim 4 ani
- Cunoștințe tehnologice: abilități de lucru cu calculatorul/videoproiectorul
- Persoană sociabilă, creativă și responsabilă

Dacă ești interesat/ă, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail contact@i-kids.ro
I-kids Centrul Educational SRL, Sos. Dudesti-Pantelimon 99A, București, sector 3
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022