Publicat 20 Feb 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Invățătoare / pedagog centru educațional

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- studii de specialitate: liceu pedagogic, institut sau facultate de științele educației cu specializarea profesor pentru învățământul primar
- abilitati bune de comunicare;
- bun cunoscator al psihologiei copilului;
- experienta in mediul educational constituie un avantaj;
- persoana creativa, energica, cu mult entuziasm, implicata;
- persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii.

Descrierea jobului

​Pozitia de educator presupune conceperea si sustinerea de activitati recreative, jocuri, activitati de creație, supravegherea si indrumarea copiilor in perioada programului de teme, alte activitati ce decurg din relationarea cu copii

Suntem deschiși să angajăm și studenți la master sau an terminal studii pedagogice, sau o învățătoare ieșită din câmpul muncii, dar care are drag și dorește să lucreze cu copii în continuare.

Descrierea companiei

Centru educațional și after school

Expirat
Invățătoare / pedagog centru educațional  -  High Flyer Kids

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles