Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Interpret pasionat de comunicare

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană

Candidatul ideal

Căutăm un coleg/o colegă pentru echipa de interpreți germană-română.

Candidatul ideal:
- are studii LMA/filologie și/sau autorizație de la MJ
- vorbește fluent germană și română
- poate lucra independent, este amabil și flexibil

Descrierea jobului

Sarcini:
Preia comenzi de interpretare consecutivă online în ambele direcții germană-română.
Domeniile de specialitate: social, medical, administrativ.
Colaborează cu colegii, contribuie la buna funcționare a departamentului de interpreți.

Viziunea noastră este să fim mereu în preferințele clienților prin încredere și servicii de calitate.
Mediul de lucru este plăcut, colaborezi cu profesioniști în domeniu și ai posibilitatea dezvoltării permanente.

Interpretarea se desfășoară online, se poate lucra de acasă.
Condiții tehnice:
- Conexiune bună la internet
- Domiciliu in Uniunea Europeană

Oferim
- Activitate interesantă și teme variate
- Salariu bun
- Mediu de lucru plăcut
- Instruire
- Bonusuri

Așteptăm CV-ul tău împreună cu tot ce consideri necesar (recomandări, diplome etc.) la adresa de e-mail office@active-translators.com
Pentru întrebări poți trimite un e-mail sau poți suna la nr. 0760654789.

Servicii de traducere și interpretare in sectorul B2B cu specilizare in domeniile tehnic, medical, IT.

Cu clienți importanți la nivel internațional compania oferă un mediu de lucru modern, posibilități de dezvoltare continuă și de afirmare pentru toți angajații săi.

Interpret pasionat de comunicare  -  SC Active Translators SRL