Internship platit dep. Financiar (part-time, 6h)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare in curs (Contabilitate, Finante, Economie);
Engleza - Avansat;
Cunostinte MS Office;
Cunostinte SAP (avantaj);
Disponibilitatea de a lucra cate 6 ore/ zi;
Personalitate: comunicativ, curios, ordonat, persoana care invata repede;

Descrierea jobului

Preluarea si verificarea zilnica a documentelor sosite in departamentul Financiar;
Inregistrarea si impartirea corespondentei conform procedurilor si regulamentelor interne;
Transmiterea pe cale electronica a documentelor primite la departamentele responsabile cu inregistrarea lor in contabilitate;
Trimiterea documentelor cu probleme la departamentele responsabile cu rezolvarea lor;
Gestionarea si arhivarea documentelor conform legislatiei in vigoare;

Oferim:
Pachet salarial + salariul 13
Tichete de masa (20 Ron)
Asigurare privata de sanatate
Reduceri la diversi parteneri (7card, Bookster, anvelope etc.)
Transport

The ContiTech division develops, manufactures and markets environmentally friendly, multi-material smart industrial and service solutions that make mining, railway engineering, the automotive industry and other important industries safer and more convenient.

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022