de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Internship in Marketing

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizăm un nou stagiu de practică pentru studenții interesați de domeniul Marketingului/ Vânzărilor. Căutăm persoane care sunt dornice să învețe cu adevărat ce înseamnă lucrul într-o agenție de Marketing, pe proiecte reale, să fie proactivi și extrovertiți. Echipa noastră îți va oferi tot spirjinul pe parcursul acestui stagiu de practică, iar tot ceea ce trebuie tu să faci este să îți dorești să înveți și să fii disciplinat. Ne dorim să descoperim studenți cu idei și puncte de vedere diferite de ale noastre.

Click AICI pentru a vedea ce spun alți studenți care ne-au trecut pragul.

Descrierea jobului

Descriere stagiu de practică:
- descoperirea, analiza agenției;
- introducerea în conceptele esențaile ale marketigului și a online-ului:
- prezentarea instrumentelor de lucru (Retele Social Media, Platforme de creare website-uri, Instrumeste de editare si creare materiale publicitare, Instrumente de analiză);
- creare concepte și implementare campanii de promovare;
- promovarea activă a agenției de Marketing și IT;

Responsabilități:
- analiza agenției și contribuirea la promovarea acesteia;
- identificare noi mijloace de promovare;
- interacționarea cu potențialii clienți;
- genereare concepte de campanii;
- realizare analize și rapoarte pentru clienți;

Beneficii:
- efectuarea unui stagiu de practică pe bune;
- descoperirea de instrumete și concepte esențiale;
- aplicarea cunoștințelor pe proiecte reale;
- prezentarea propriilor idei și concepte cu posibilitatea aplicării lor;
- recompensarea interesului și muncii prestate prin posibilitatea câștigării unui post în agenție.

Combinăm puterea a două domenii Marketing și IT pentru a oferi un management complet de dezvoltare al afacerilor. Suntem relativ noi pe piață și asta ne permite să venim cu soluții inovative. Introducem concepte mai puțin cunoscute în România pentru a transforma afacerile într-o experiență. Investim mult în identificarea unor metode inovative de a face marketing și IT în scopul dezvoltării afacerilor.

Expirat
Internship in Marketing  -  S.C INNOVATION MKT&IT S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles