Publicat 04 Ian 2017 | Reactualizat 04 Feb 2017 | Expiră 05 Feb 2017

INTERNSHIP in domeniul Marketing / Marketing Online

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam interni pentru departamentul de Marketing al unei companii multinationale foarte cunoscuta din domeniul farmaceutic.

Avem nevoie de:
- Absolventi/Masteranzi ai unei Facultati de Marketing/ Comunicare - Relatii Publice/ Management;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Abilitati excelente de a lucra cu pachetul Microsoft Office (Word, Power Point, Excel);
- Persoane la inceput de cariera, care vor sa se afirme si sa se dezvolte pe plan profesional;
- Persoane energice, implicate, abile si cu idei inovative.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Oferirea de suport in departamentul de Marketing
- Implicarea in construirea unor noi proiecte de Marketing ;
- Posibilitatea de a coordona si gestiona un proiect din departament.

Perioada internship-ului: 6 luni (cu posibilitatea de a ramane in cadrul companiei).

Locatie: Bucuresti Business Park (in spatele Casei Presei)

Program: L-V: 9:00 - 18:00;

Internship PLATIT: salariu fix + tichete de masa.

Data de start: 15 ianuarie 2017

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
INTERNSHIP in domeniul Marketing / Marketing Online  -  Manpower