Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 28 Aug 2007

Intermediari pensii private

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Dornic de a-si mari veniturile suplimentare
- Ambitios
- Orientat catre profesionalism
- Comunicativ

Descrierea jobului

Daca citesti acest mesaj esti norocos! Acum este momentul sa iti dezvolti aptitudinile personale intr-o echipa profesionista, in care realizarile sunt cu adevarat rasplatite!
Aceasta este sansa ta de a-ti rotunji ca niciodata veniturile!!!

Colaborari la nivel national in care trebuie sa iti iei ce ti se cuvine din 1 milion de euro!!!
Acum este vremea pensiilor private!!!

Expirat
Intermediari pensii private  -  Gelu Iorest Enache PFA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles