de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

INTERIOR DESIGNER / ARHITECT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se solicita:
- experienta in urmarirea si managementul proiectelor de design interior si arhitectura
- Cunostinte AVANSATE de AutoCad
- cerinta obligatorie
- Cunostinte AVANSATE de 3ds Studio Max si Vray
- cerinta obligatorie (modelare, texturare, setari)
- Cunostinte avansate de Photoshop-cerinta obligatorie
- Experienta de minimum 1 an in domeniu
- drept de semnatura
- reprezinta un avantaj
- abilitati comerciale si de comunicare cu clientii
- abilitati de urmarire santiere si coordonare diferite specialitati
- Punctualitate si disponibilitate pentru deplasari in tara si in afara
- Adaptabilitate la conditii de stres si respectarea cu stictete a dead-line-urilor
- capacitate de a lucra in echipa si de a se perfectiona
- Studii superioare (ARHITECTURA/ ARHITECTURA DE INTERIOR) de specialitate finalizate
- nu se accepta alte studii superioare care nu sunt conectate la design interior
- limba engleza nivel avansat , limba italiana sau spaniola constituie un avantaj

Descrierea jobului

- realizarea conceptelor de design interior 3D
- realizarea proiectelor DTAC si DDE (pentru post de arhitect proiectant)
- realizarea de relevee si planuri de amenajare , stereotomii si planuri tehnice
- lucrul pe cataloage ale producatorilor din Italia , Spania etc
- urmarirea comenzilor si a livrarilor la client
- oportunitatea lucrului intr-o echipa profesionista , un mediu atragator si proiecte deosebite pentru segmentul mediu-inalt si exclusivist .

Studio de arhitectura si Interior Design, reprezentanta a unui numar important de furnizori de mobila, accesorii, textile si placari din Italia, Franta, Spania, etc. Detinem trei puncte de lucru din care doua sunt in Bucuresti si cel de al treilea la Bacau, fiind intr-o continua expansiune. Suntem o companie care ofera proiecte in domeniu de Arhitectura, Restaurare, Interior Design si implementare cu companiile reprezentate de Grupul NOBLESSE.

Expirat
INTERIOR DESIGNER / ARHITECT  -  STUDIO INSIGN - by Group Noblesse

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles