Instructor preparator formare

Skiptrans - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Posesor permis de conducere categoria B, C, CE, atestat profesional, card tahograf;
- Experienta in domeniul transporturilor ;
- Experienta ca sofer profesionist pe masina de mare tonaj ;
- Persoana integra, cu bune abilitati de comunicare ;
- Cunostinte operare calculator, Internet ;
- Limba Engleza si/ sau Franceza – nivel mediu ;
- Capacitate buna de adaptare la mediul de lucru ;
- Gandeste preventiv si cauta constant solutii de imbunatatire a modului de lucru;

Descrierea jobului

-Tratarea e-mail-urilor cu nonconformitati/ plangeri de la clienti si dispeceri/ obtinere documente de transport (CMR etc)/instruirea teoretica a soferilor pe anumite trafice
- Instruirea teoretica initiala a soferilor noi
- Organizarea interviurilor pentru postul de Sofer Profesionist (proba teoretica si practica)

Skiptrans SRL face parte din Jost Group - grup international de transport avand sediul in Luxemburg si Belgia, cu o vasta traditie in transportul de marfa inca din 1958. Compania noastra activeaza pe piata internationala a transporturilor de peste 13 ani, avand un numar aproximativ de 900 de angajati.

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022