Instructor Inot / Antrenor Inot

Oraș de lucru
Salariu 2000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ar trebui sa fie viitorul nostru coleg?

1. Sa detina calificarea, certificatele sau diplomele care sa ateste competentele domeniului de activitate.
2. Sa aibe un minim de 3 ani experienta in domeniu de activitate natatie.
3. Sa fie atent, responsabil si punctual, sa poata planifica in mod eficient clasa de inot.
4. Sa mentina relatia cu parintii, fidelizarea membrilor este esentiala.
5. Sa pastreze ordinea materialelor necesare clasei de inot, precum si a listelor de prezenta.
6. Sa fie activ pe canalele de social media, prin postari constante.

Descrierea jobului

Ce ii oferim viitorului coleg?

1. Bonusuri de performanta.
2. Echipament.
3. Un job stabil, avantajul de a lucra intr-o echipa serioasa.
4. Posibilitatea de a fi creativ si de a implementa proiecte noi.

Descrierea companiei

www.obswim.ro
Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos