Publicat 20 Iun 2019 | Expiră 21 Iul 2019

Instructor Edenland Park Airsoft si Tir cu arcul

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana responsabila si bine organizata
- atitudine pozitiva, entuziasm, abilitati dezvoltate de comunicare
- spirit de echipa si solidaritate
- persoana pasionata de petrecerea timpului in natura
- abordare calma in rezolvarea problemelor
- experienta in folosirea replicilor de airsoft si a arcului este importanta, insa nu esentiala

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prezentarea catre clienti a tipurilor de arme si arcuri disponibile pentru trasul la tinta
- Pregatirea acestora in vederea folosirii (incarcarea acumulatorilor, incarcarea cu bile, curatarea acestora si tot ce tine de buna utilizare a echipamentelor, asamblarea arcurilor etc )
- instruirea clientilor privind utilizarea in siguranta a armelor de airsoft si a arcurilor
- strangerea si ordonarea armelor si a arcurilor la sfarsitul zilei de lucru
- mentinerea curateniei in poligon
- supravegherea activitatii din poligon pentru a preintampina accidentele

Beneficii:
- munca in cadrul unui colectiv tanar
- activitate in mijlocul naturii
- salariu motivant pe masura activitatii depuse
- locatia job-ului este in cel mai mare parc de aventura din Romania (Edenland Park)

Programul este L-V 10:00 - apusul soarelui.
Detinerea unui automobil personal reprezinta un avantaj

Sunt disponibile 2 programe de lucru :
1. Full TIme - L-V : 10:00 - apusul soarelui

2. Part Time in weekend - Sambata si Duminica de la ora 10:00 - apusul soarelui
Plata in cazul acestui program se face dupa fiecare zi lucrata.

Oferim urmatoarele :
-decontare combustibil
- salariu atractiv

Din 2011 suntem unul din cele mai importante magazine de airsoft din Romania. Comercializam atat online cat si in magazinele noastre din Bucuresti si Constanta, replici de airsoft, consumabile, accesorii si echipament tactic pentru acest sport.
Din 2015 administram poligonul Army Zone din cel mai mare parc de aventura din Romania si anume Edenland Park.

Expirat
Instructor Edenland Park Airsoft si Tir cu arcul  -  SC TACTICAL AIR SRL