Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Instructional Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă eşti o persoană proactivă, cu abilități foarte bune de prezentare și pasionată de dezvoltarea oamenilor și a ta personală, te asteptăm alături de noi.

Pentru succesul acestei misiuni vei avea nevoie de:
1 – 3 ani experiență pe o poziție similară;
Cunoașterea metodologiei de formare;
Cunoașterea programelor informatice specifice;
Tehnici de investigare informațională;
Limba engleză - nivel avansat;
Experiență în coordonare echipă – constituie un avantaj;
Rigurozitate și profesionalism;
Autonomie.

Descrierea jobului

Misiunea DARE Academy este să creeze, dezvolte și sprijine contextul, programele și instrumentele astfel încât fiecare angajat VEO care are potențial și este implicat să reușească în cariera să. Succesul fără efort nu există, dar efortul susținut, pasiunea și performanța sunt susținute de trainerii și coachii noștri.
Suntem organizați pe 4 poli de activitate: DARE Internațional Trade, DARE Transversal, DARE Sourcing și DARE Coach.

În rolul de Instructional Designer vei avea oportunitatea de a influență și modela viitorii angajați prin programele și modulele create.

Responsabilități:
Să adaptezi programele și modulele de formare create de partenerii externi la specificul companiei;
Să identifici nevoile de formare ale clienților interni, să concepi și să dezvolți programe și module de formare care să corespundă acestor nevoi;
Să dezvolți și să imbunatateasti continuu materialele de training;
Să creezi un sistem de evaluare a modului în care materialele de formare își ating obiectivele;
Să organizezi întâlniri periodice cu membrii Comitetelor și să te asiguri de înțelegerea și acoperirea nevoilor de training;
Să păstrezi și să dezvolți relații profesionale cu furnizorii externi;
Să creezi și să dezvolți platforma de e-Learning.

Beneficii:
Formare internațională;
Oportunități de dezvoltare într-un mediu profesional, împreună cu o echipa dinamică;
Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;
Pachet salarial atractiv.

12 ani de experiență, peste 800 de colegi în 12 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina, Cipru și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, portugheză, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată, cehă. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:

Comercial
Financiar-Contabil
Resurse Umane
Calitate
Logistică și Transport
Suport și Dezvoltare IT
Retail

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 12 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Expirat
Instructional Designer  -  Veo Worldwide Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles