Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

INSTALATORI SANITARI - OLANDA

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

Experienta profesionala in toate instalatiile sanitare, in sistemele de alimentare cu apă, rețeaua de canalizare, dar și la dispozitivele electrice conectate la acestea: apă, canalizare, instalații de gaz sau întreținere.
Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational.
Abilitatea de a lucra atat in echipa cat si pe cont propriu.
Detinerea permisului de conducere si deplasarea cu autoturism personal reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigurare medicală.
Cazare asigurata, camera de 1 persoana, bucataria si baia la comun cu alte persoane.
Contract de munca semnat si declarat in Olanda, 40 ore de munca/saptamanal si concediu legal platit.
Posibilitatea orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
Persoană de contact vorbitoare de limba romana.
Salariul platit saptamanal, fara intarzieri!

Worxx Construction is a family business in the Netherlands. We are an employment agency, specialized in recruiting construction workers. Specifically in the roofing business. This means we have employers all over the Netherlands and have work the whole year around for roofers, carpenters and window assemblers/fitters.

INSTALATORI SANITARI - OLANDA  -  Worxx Personeelsdiensten B.V.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles