Publicat 13 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

INSTALATORI OLANDA

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în muncă

Candidatul ideal

Horizon Infinity Jobs recrutează în vederea angajării în Olanda instalatori sanitari care vor lucra sub supravegherea unui șef inginer dar vor lucra și independent (pe cont propriu). Vor realiza toate lucrările necesare în timpul stabilit, în conformitate cu instrucțiunile date respectand reglementările de siguranță. În plus, vor colabora cu colegii lor din alte departamente, oferind un mediu de lucru curat și o atmosferă plăcută de lucru.
- Cazare asigurata cu toate utilitatile incluse
- Masina de serviciu, sau veti fi preluat de unul dintre colegii dvs
- Salariu net intre 1800 – 2400 euro, in functie de pregatirea profesionala, calitatea muncii etc
- Timpul de munca de 160 ore/luna
- Orele suplimentare se compenseaza cu timp liber platit
- Asigurare medicala
- Contract de munca pe Olanda

Descrierea jobului

Calificare în domeniu;
Posesor al certificatului VCA sau dispus sa il obțină;
Experiență înconstrucția de clădiri și / sau renovări noi;
Permis auto- min. categoria B;
Cunoștințe de limba Engleză/Germană sau Olandeză- minim nivel conversațional.
Deplasarea cu autoturismul propriu reprezinta un avantaj.
Cei interesati pot trimite CV, diploma de calificare

INSTALATORI OLANDA  -  Horizon Infinity Jobs