Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Instalatori incalzire, gaz, apa in jud. Mures.

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CV-urile se trimit prin email la adresa: szidonia@ordea.ro

Apreciem urmatoarele:
-adept al lucrului bine facut, o data si bine,
-cunostinte in domeniu tehnic (instalatii sanitare, incalzire, sudura, lacatuserie)
-atentie la detalii,
-abilitati de rezolvare a problemelor
-atitudine pozitiva, seriozitate, responsabilitate

Descrierea jobului

Responabilitate:
-locul de munca este in Targu-Mures, nu se fac deplasari in afara jud.Mures.
-execută operativ lucrările de întreținere și reparații la instalațiile sanitare , apă – canal , încălzire.
-realizeaza instalati de apa, încalzire, sanitare.
-răspunde de utilizarea judicioasă a materialelor și a timpului de lucru, precum și de calitatea lucrărilor pe care le efectuează , asigurând o funcționare normală a instalațiilor
- respectă normele tehnice de lucru , normele de protecția munci

Daca nu le stapaniti toate cele de mai sus, va mai invatam noi ;)

Oferim:
- pachet salarial motivant si bonuri de masa,
- asigurare transport - naveta pt ce-i care nu sunt din Targu-Mures
- salariu platit la timp, fara nici o zi de intarziere,
- salariul integral in contractul de angajare si in cartea de munca,
- integrarea intr-o echipa cu experienta si dinamica,
- respect fata de colegi si munca.

Descrierea companiei

www.ordeainstalatii.ro

Prezenta pe piata din 1997, compania ORDEA cu sediul in Targu-Mures, este recunoscuta astazi ca lider al pietei de instalatii incalzire, climatizare-ventilare, sanitare si gaz din judetul Mures. Inginerii nostri sunt specializati de producatorii echipamentelor si sistemelor pe care ii reprezentam, iar compania ORDEA este certificata ISO 9001 / 14000 / 18000, ISCIR si ANRE pentru a implemeta urmatoarele sisteme: Sisteme integrate de climatizare, ventilatie cu echipamente Mark, Clint, Clivet, Sabiana, Ferroli,Fujitsu, Ruck. Sisteme integrate de incalzire cu echipamente DeDietrich, ACV, Ferroli, Protherm, Bosch, Motan, Arca, Viadrus, Atmos, DZD, Korado si Irsap. Sisteme de pompare cu echipamente Grundfoss, Biral si Willo. Retele de conducte din cupru: KME, Viega si Silmet. Retele de conducte din termoplastic: Henco,Tiemme, Baenninger si Ekoplastic Retele de conducte si fitinguri pentru alimentari apa, canalizare si gaz din PE, PVC, PPR: Plason, Baenninger, Ekoplastic si Martoni. Sisteme de automatizare pentru instalatii incalzire, climatizare, ventilatie cu echipamente Honeywell si Siemens. În cei 15 ani de existenta a companiei, au fost realizate lucrari de referinta cu echipamente si sisteme furnizate, în domeniile de mai sus. Realizarile companiei Ordea se datoreaza unei echipe de specialisti compusa din ingineri si tehnicieni dedicati instalatiilor bine alese si functionale. Astfel putem asigura consultanta, furnizare, montaj, service pentru echipamente si sistemele amintite.

Expirat
Instalatori incalzire, gaz, apa in jud. Mures.  -  ORDEA Instalatii