Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iun 2019 | Expiră 04 Iul 2019

Instalatori Germania

1 post

Candidatul ideal

Compania noastră recrutează:

Instalatori pentru instalații sanitare, termice si climatizare de la 14 Eur brut/oră + diurnă de la 7 Eur net/oră

Oferim condiții de top + contract nedeterminat + spor pentru ore suplimentare + primă pentru Crăciun și concediu + avans + bonus pentru recomandarea altor colegi

Descrierea jobului

Cerințe:

  • limba germană la nivel de comunicare (A2-B1)
  • pregătire profesională ca și instalator pentru instalații sanitare, termice si climatizare sau pregătire profesională asemănătoare
  • experiență profesională în domeniu
  • conduită profesională și sigură în fața clientului
  • disponibilitate de a călători
  • permis B și mașină personală – constituie avantaj

Vă oferim:
  • un salariu brut peste medie incepând cu 14 eur/oră
  • o diurnă pentru fiecare oră de lucru incepând cu 7 eur net/oră
  • plata orelor suplimentare
  • plata avansurilor săptămânale
  • un contract de muncă pe durată nedeterminată
  • proiecte pe termen lung cu clienți renumiți, cu opțiunea de angajare permanentă
  • organizarea cazării
  • consiliere personală de către echipa noastră dedicată

Domeniul dvs. de responsabilități include:
  • instalarea si intreținerea sistemelor sanitare si termice
  • montarea și dezasamblarea sistemelor de alimentare și eliminare
  • instalarea conductelor de drenaj și a apelor
  • experiența în arderea gazelor și a petrolului este un avantaj

Descrierea companiei

Persoana dvs. de contact:
Iulia Pekni
iulia.pekni@pracht-personal.de
​Telefon: +4971416889587; +40765774765

Die Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH ist Ihr traditionsverbundener und inhabergeführter Dienstleister aus dem Raum Stuttgart. Wir möchten Ihnen nicht nur einen Arbeitsplatz anbieten - unsere Messlatte ist die Verwirklichung Ihrer beruflichen Vorstellungen und Träume im optimalen Einklang mit Ihrem Privatleben. Selbstverständlich zu hervorragenden Konditionen für Sie und mit optimaler und individueller Betreuung. Lernen Sie uns kennen!

Ca o agenție familială de servicii HR grupul Pracht & Pracht conectează în mod optim oameni și întreprinzători. Suntem partenerul dvs. inovator și de încredere pentru concepte de servicii personale efective și personalizate.

Instalatori Germania  -  Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH