Publicat 23 Nov 2006 | Reactualizat 22 Dec 2006 | Expiră 24 Dec 2006

instalatori antene satelit (FocuSat, digiTV, MaxTV etc)

Client eJobs
1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane cu experienta in instalarea sistemelor de receptie satelit DTH (FocuSat, digiTV, MaxTV etc). Seriozitatea si profesionalismul sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B cu vechime reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Instalatorii vor lucra in echipe de cate doi si vor fi resposabili cu montarea sistemelor de receptie satelit DTH (FocuSat, digiTV, MaxTV etc). Job full time, cu target de minim 10instalari/zi per echipa insa cu salarizare motivanta, pe masura rezultatelor: intre 1400ron si 2500ron net. Conditii de lucru foarte bune intr-un colectiv tanar.

Companie cu personal tanar, cu peste 5 ani de experienta in telecomunicatii.

Expirat
instalatori antene satelit (FocuSat, digiTV, MaxTV etc)  -  Client eJobs