Instalator

LIFE IN JOB SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unui nou loc de muncă sau a unei schimbări? Angajăm INSTALATOR pentru construcții, pentru o companie din Timișoara.
Ești candidatul ideal dacă:
  • Ai experiență în domeniu de minim 1 an;
  • Ești o persoană stabilă și serioasă;
  • Deții autorizația ANRE ( constituie un avantaj, nu este obligatorie).

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Execută instalații conform planului, respectând normele în vigoare;
• Pregătește, verifică și pune în funcțiune instalațiile;
• Remediază defecțiunile de orice fel apărute la instalații.
Ce îți oferim noi:
• Salar motivant;
• Bonuri de masă;
• Diurnă ( în cazul lucrărilor în care vă deplasați mai mult de 50 km de sediu).
Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze de Luni până Vineri, in intervalul orar 10:00 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858, sau să ne scrie la adresa de mail: selezione2@lifein.ro.

LifeIn Job este o agentie de recrutare, selectie si leasing de personal.

Pentru detalii, accesati www.lifeinjob.ro.

Bld. Eroilor de la Tisa, nr.37/A, etaj 1, Timisoara, Jud. Timis. Tel: 0748121277; Tel/ Fax: 0256-432102

Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos