INSTALATOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești un Instalator cu experiență in domeniul construcțiilor si iți dorești un loc de muncă pe termen lung?
Apollo Instal Holding nu iti promite marea si sarea însă îți va oferi profesionalism, siguranță și stabilitate .
Căutăm persoane cu experientă de minim 3 ani în activitate similară, așa că nu vom mai încărca anunțul cu ce atribuții si responsabilitați vei avea, pentru ca esti perfect pentru noi dacă știi ce și cum trebuie să facă un instalator profesionist.

Descrierea jobului

Însa iți vom spune ce îți oferim noi:
Salariu atractiv si corect stabilit in funcție de experiența ta;
Mediu de lucru intr-o echipă dinamica;
Salariul complet pe cartea de munca;
Prime de santier si prime oferite cu ocazia evenimentelor speciale;
Cazare de calitate;
Diurna;
Posibilitati reale de dezvoltare si perfectionare;
Beneficii corelate cu nevoile si valorile tale personale.
Ce trebuie sa stii de la inceput:
90% din timpul de munca va fi in deplasare pentru ca avem lucrari in toata tara;
Ca sa te pliezi profilului firmei noastre trebuie sa ai capacitatea de a lucra sub presiunea timpului si trebuie sa ai disponibilitate la sarcini neplanificate;
Ca sa te integrezi usor in echipa trebuie sa ai o personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

Compania Apollo Instal Holding a fost înființată în anul 2019 dorește să aducă un plus de calitate si profesionalism, oferind nu doar materiale și tehnologii de calitate, ci și o echipa cu un grad înalt de calificare. Misiunea companiei este să ofere servicii calitative în domeniul instalațiilor electrice si sanitare.
Apollo Instal Holding se remarca prin lucrari de amploare constand in
Instalații electrice industriale (curenți tari, curenți slabi), cablare structurată, automatizări, BMS, la hale industriale, supermarket-uri, Mall-uri, hoteluri etc;

Execuție instalații HVAC, termice și frigorifice;
Execuție instalații sanitare;
Execuție instalații de limitare și stingere a incendiilor;
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos