Instalator

CASA AUTO IASI - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Casa Auto Iași angajează instalator, persoană care va face parte din echipa tehnică si va oferi suport și mentenanță pentru toate locațiile Tester Grup din Iași și Lețcani.

Cerinte:
  • Studii medii de specialitate;
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul instalațiilor sanitare si termice;
  • Permis de conducere;
  • Persoană organizată și responsabilă.

Descrierea jobului

• sa analizeze corect documentatia tehnica in vederea echiparii centralelor si retelelor termice;
• sa asigure supravegherea si implementarea corecta a executiei instalatiilor interioare de incalzire centrala pe baza documentatiei tehnice;
• sa asigure monitorizarea exploatarii si intretinerii instalatiilor de incalzire centrala;
• sa asigure monitorizarea si sa dirijeze executia lucrarilor de instalatii de ventilare si conditionare aerului;
• sa pastreze ȋn bune conditii instrumentele si aparatura;
• sa stabileasca necesarul de materii prime si auxiliare.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Zi suplimentară liberă pentru ziua de naștere;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou pentru sărbătorile de Paști și Crăciun.
  • Asigurare privata de sanatate.

Divizia de imobiliare a Tester Grup reprezintă o evoluție firească a companiei. După ce ne-am pus la lucru priceperea și pasiunea pentru mașini în cadrul Casa Auto și în domeniul producției, am decis să ne dedicăm și segmentului de real estate. În cadrul diviziei de real estate Tester Grup punem accent pe soluții personalizate și flexibilitate și am dezvoltat proiectele adaptându-ne clienților noștri, companii multinaționale sau afaceri antreprenoriale locale sau naționale.

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos