Publicat 13 Ian 2019 | Reactualizat 16 Ian 2019 | Expiră 13 Feb 2019

Instalator

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, punctual, dispus sa se perfectioneze continu, posesor permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Firma autorizata ISCIR executa intalatii termice,sanitare si aer conditionat.

Oferim: - salariu negociabil plus bonusuri
- telefon de serviciu
- autoturism de serviviu
- echipamente de lucru profesionale
Cerem: - seriozitate
- o colaborare proactiva
- dorinta de a se perfectiona
- disponibilitatea lucrului in echipa.

Suntem o societate, autorizata ISCIR, din domeniul instalatiilor. Intervenim in toate sectoarele din Bucuresti si in Ilfov pentru a efectua lucrari de intalatii sanitare, termice si aer conditionat.

Asiguram factura si garantie pentru toate lucrarile de instalatii efectuate.

Utilizam materiale si echipamente moderne pentru a realiza lucrari de calitate. Ne propunem sa dezvoltam o relatie de lunga durata cu persoanele fizice si juridice ce apeleaza la serviciile noastre.

Expirat
Instalator  -  Rominstal Complet Serv Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles