Publicat 08 Sep 2020 | Expiră 09 Oct 2020

Instalator sisteme fotovoltaice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte minime in domeniul sistemelor fotovoltaice.
  • Cunoştinţe teoretice si practice din domeniul instalatiilor electrice.
  • Intelege si interpreteaza schite tehnice.
  • Disponibil la deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Prеgаtirеа si montareа sistemului de pаnouri fotovoltaicе
  • Punе in functiunе instаlаtiile conform documеntаtiilor;
  • Rаspundе dе еxistenta, disponibilitаtеа sculеlor, utilаjеlor, аpаratеlor, dispozitivelor, uneltelor, pе carе le аre in primire pe inventаr.
Beneficii:
  • Loc de munca stаbil pe perioada nedeterminata
  • Salariu net intre 3000-5000ron/luna in functie de experienta
  • Echipare cu echipament si trusa de scule corespunzatoare
  • Cazare asigurata pentru persoanele din alte localitati
  • Program de lucru de L-V, 8 ore/zi , 1 schimb.
  • Posibilitate de autorizare/calificare in cadrul firmei
  • Bonus de recomandare
  • Posibilitate de a lucra in Germania prin rotatie avand avantaj - cazare si transport asigurate, diurna/zi lucrata
  • Avantajul de a lucra cu o echipa de montaj panouri fotovoltaice experimentata.

MRB Electric ofera solutii complete in instalatii electrice si instalatii fotovoltaice.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Instalator sisteme fotovoltaice  -  MRB Electric

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles