INSTALATOR SISTEME DE STINGERE INCENDIU

Instalatii Antiincendiu S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana responsabila, ordonata, organizata care lucreaza bine in echipa.
Este necesara cunoasterea instalatiilor sanitare, de climatizare si de limitare si stingere incendiu.
Este necesar permis de conducere
Experienta in constructii/instalatii este necesara
Apt pentru lucrul la inaltime.
Atestate/ calificari in domeniu constituie avantaj.
Atestat de tehnician pentru sisteme de limitare si stingere a incendiilor constituie un avantaj.
Atestat de "Manevrant pentru platforme ridicatoare deplasabile" constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati candidat:
- montarea, punerea in functiune, mentenanta si remedierea tuturor tipurilor de instalatii si sisteme de limitare a incendiilor
- executarea lucrarilor de instalatii sanitare, de incalzire si climatizare
- montarea si mentenanta sistemelor de stingere a incendiilor specifice constructiilor industriale (sprinklere, hidranti, camera acs)
- aprovizionarea cu materialele necesare desfasurarii lucrarilor
- executa construirea, repararea si intretinerea retelelor de alimentare cu apa, canalizare, incalzire s.a
- executa operatii de gaurire s.a
- raspunde de buna functionare a aparatelor utilizate pentru desfasurarea lucrarii
- in cazul in care se ofera masina de serviciu, raspunde de pastrarea curateniei si buna functionare a acesteia.

Program de lucru de 8 h 30'
* exista posibilitatea ca unele lucrari sa se desfasoare pe timp de noapte
* exista posibilitatea orelor suplimentare
* pentru lucrarile care se efectueaza in deplasare se ofera cazare si diurna
* zile libere de sarbatori
Pauza de masa
Salariu se negociaza la interviu in functie de experienta

Societatea noastra executa lucrari in domeniul instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor in scopuri industriale. Promovam corectitudinea si munca in echipa si venim in sprijinul angajatiilor recompensand seriozitatea si dedicatia.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.