de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Instalator Sanitar - Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • diplome sau certificate de calificare în domeniul instalațiilor sanitare, încălzire, climatizare și gaze sau minim 2 experiență profesională în acest domeniu
  • experiență în lucrul cu mașinile, utilajul și materialele caracteristice curatatoriei industriale
  • abilitate de a citi instructiuni de utilizare si alte documente aferente
  • cunoștințe tehnice temeinice in domeniul instalatiilor sanitare
  • abilitatea de a lucra atat in echipa cat si pe cont propriu;
  • măiestrie și îndemânare
  • rezistență fizică
  • Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • punerea în funcțiune, instalarea și întreținerea instalațiilor sanitare, de încălzire
  • conectarea elementelor la rețea
  • planificarea sarcinilor de lucru și pregătirea utilajului pentru instalare
  • întreținerea și reparația ulitajelor aferente

Ce oferim noi:
  • Cazare asigurata, camera de 2 persoane, bucataria si baia la comun cu alte persoane.
  • Contract de munca semnat si declarat in Berlin/Germania, 40 ore de munca/saptamanal si concediu legal platit.
  • Posibilitatea efectuarii orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
  • Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
  • Persoană de contact vorbitoare de limba romana.
  • un contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu un termen de probă de 6 luni
  • Valoarea salariului va fi stabilită de agentul responsabil în baza evaluării generale și a interviului cu dvs

Haake Textilpflege GmbH & Co. Wäscherei KG este o companie de servicii textile și de igienă active, de gestionare industrială, de succes din punct de vedere regional, cu sediul în Berlin.

Companii din zonele HoReCA, servicii de sănătate și curatare completa și soluții de produse pentru textile de toate tipurile - în special (lenjerii de pat și de baie, de îmbrăcăminte rezidențială, de muncă și de protecție, precum și articole pentru igiena generală).
Închirierea și reprocesarea profesională, precum și vânzarea de textile sunt în centrul serviciului textil.

Pentru a ne consolida și mai mult echipa de logistică, căutăm o colaborare de succes - la Berlin pentru o perioadă nelimitată de timp

Expirat

Instalator Sanitar - Germania  -  Haake Textilpflege & Mietwäsche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles