Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

INSTALATOR rețele apă

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ai:

Studii medii în domeniul tehnic
Experiență de minim 2 ani în domeniu
Implicare activa în rezolvarea de probleme
Abilităţi de comunicare și muncă în echipă

Descrierea jobului

Și vrei să faci parte din echipa noastră, susținându-ne în:

Întreținerea și reparația rețelelor de apă de pe pășune sau din fermă
Efectuarea operațiilor de supraveghere și verificare a conductelor de ape, adăpătoarelor, bazinelor, pompelor, puțurilor, automatizărilor de pompe
Mentenanța instalațiilor de apă
Montarea rețelelor de alimentare cu apă, a utilajelor și accesoriilor folosite, a conductelor și armăturilor
Asigurarea calității lucrărilor efectuate și aplicarea normelor de protecție a mediului
Remedierea defecţiunilor şi/sau avariilor apărute la reţelele de distribuţie apă şi canalizare
Asigurarea funcționării continue în condiții de fiabilitate, securitate și eficiență a instalațiilor

Descrierea companiei

Who we are

Our values are what binds us all as a unit and as a company. Our values are our way to success. Our employees bring our values to life, while focusing to improve the life of our clients, partners and consumers:

Integrity Leadership and Innovation Responsibility Passion for Success

What we do

The group of companies KARPATEN MEAT is a multinational company active in the agricultural / livestock field located in Sibiu. The company has the largest breeding farm of Angus beef cattle in Europe. The production system includes all stages of production, starting with breeding of Angus cattle on the Romanian pastures, to calves production, to fattening until a specialized processing of the beef and its marketing to export and in Romania.

Expirat
INSTALATOR rețele apă  -  KARPATEN MEAT SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles