Instalator / montator panouri fotovoltaice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe:

- minim studii medii;
- disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;
- lucru la inaltime (pe acoperis)
- indemanare in lucru cu sculele uzuale (bormasina, etc)
- o buna integrare intr-un colectiv
- dornic de a invata
- Permis auto categorie B (optional)

Descrierea jobului

Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Instruire la locul de munca
Pachet salarial motivant, corespunzator nivelului de experienta si calificare,
Echipament de lucru si protectie.
Diurna pentru deplasari
Lucru intr-o echipa formata
alte bonusuri

SC ROMINSTAL SOLAR SRL este o companie ce se ocupa cu vanzarea si montarea instalatiilor fotovoltaice
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022