Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Instalator Mentenanță Clădiri

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Calificare de instalator;
- Experiență de minim 3 ani;
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- Montează, pune în funcțiune, diagnostichează și remediază toate tipurile de instalații și utilaje folosite pentru alimentarea cu apa calda și rece, canalizare, stingere incendii (în funcție de situația existenta);
- Montează instalații interioare/exterioare de apă rece și apă caldă;
- Remediază defecțiuni de orice tip apărute la instalațiile montate;
- Montare și asamblare conducte;
- Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea șefului de santier;
- Realizează informarea operativă a șefului de echipa și șefului de santier după caz, în situația apariției unor evenimente deosebite in execuția lucrărilor;
- Colaborează și ajută la orice altă activitate desfașurată in cadrul punctului de lucru, sub directa coordonare a responsabilului lucrării respective.

Companie internațională, integrator de sisteme complexe, cu expertiză în domenii complementare: IT&C, sisteme inteligente de transport, soluţii de securitate, instalații și construcții pentru clădiri, servicii de facility management este în căutarea unui nou coleg pentru postul de Instalator Mentenanță Clădiri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Instalator Mentenanță Clădiri  -  CONFIDENTIAL