Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Instalator Junior / Electrician

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Grupul FM Environmental, este una dintre cele mai mari companii situate in Orientul Mijlociu si Mediterana de igienizare a apelor uzate.
Cu o istorie de peste 50 de ani , FM Environmental Group ,este recunoscută pe plan internațional pentru furnizarea proiectarea, fabricarea, instalarea și service de pompare, epurare a apelor uzate și a echipamentelor de gestionare a unsorii.
Va invitam sa descoperiti soluțiile care au făcut FM Environmental lider de apă și apă uzată numele de marcă. Cu instalațiile din Irlanda spre Oman, sau din Malta în Mexic, ne provoaca pe noi înșine să lucrezm pentru declarația noastră de misiune corporativă. "Spre un mediu mai curat".

Electrician
Candidatul ideal trebuie:
• Să fie foarte informat despre produsele electronice și electrice;
• să aibă un minim de experiență de lucru de 2 ani în domeniul reparațiilor de aparate;
• excelente abilități de organizare și abilități de comunicare;
• Capabil de a lucra la inițiativa proprie și, de asemenea, ca parte a unei echipe, într-un mediu ritm ridicat;
• Permis de conducere.
Engleza la nivel mediu (interviul este in engleza).

Descrierea jobului

Funcția: Întreținere & Reparații Tehnician

Recrutam in prezent un tehnician reparații să se alăture in divizia noastră de întreținere în cadrul companiei noastre.

Junior Instalator
Ansamblarea,Productia,Testalea si Ambalarea de echipament a tratarea apei reziduale pentru pietele de export

Electrician
Principalele activități includ reparatii si service-echipamente de tratare a apelor.
Principalele cerinte ale Tehnicianului in reparatii :
• Se efectueaze reparații pe echipamente mecanice și electrice, mai ales pe gama de produse Grease Guardian
• Localizarea și diagnosticarea unei defecțiuni sau a unei defecțiuni de origine electrică sau de situații neregulamentare;
• Să fie capabil să se ocupe de solicitările clienților și să ofere servicii pentru clienți corespunzătoare;
• solicitări și documente  dacă este necesar;
• Sa realizeze o estimare a prețului și termenul de reparație;
• Sa informeze clientii despre utilizarea in parametrii normali de intretinere si setare.

 Beneficii

Contract inregistrat la Autoritatile Malteze
- 28 de zile de concediu
- Ore suplimentare platite
- Plan de pensie
- Asigurare sociala
- Renegocierea salariul in fiecare an
- Bilet de avion din partea angajatorului
- Sprijin in prima luna la cazare
- Pachet salarial 1300euro( electrician) , pachet salarial 1000euro (junior instalator).

The  MBSP is a company specialized in organizational and personal development programs, that offers training, coaching, organizational assessment, recruitment, consulting in accessing structural funds, image consulting, political marketing, events organizing, sales force outsourcing services.

Expirat
Instalator Junior / Electrician  -  MBSP ROMANIA