de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze naturale

6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Constructii / Instalatii, Controlul calitatii, Imobiliare

Candidatul ideal

Cautam persoane serioase, organizate, capabile sa realizeze lucruri de calitate intr-un mod eficient, dornice sa-si aprofundeze cunostintele. Experienta de lucru in domeniu de minim 2 an din care in domeniul instalatii tehnioco-sanitare si de gaze naturale minim un an.
Cerinte:
-experienta de minim 1 an in domeniul realizarii instalatiilor tehnico-sanitare si de gaze naturale
-reprezinta avantaj detinere permis de categorie B
-reprezinta avantaj calificarea de sudor autorizat

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate, iar compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.
Daca te regasesti in descriere si consideri ca Grid Sital este locul care te reprezinta, te invitam sa aplici direct sau sa ne trimiti CV-ul la adresa: office@gridsital.com, mentionand in subiectul mailului functia pentru care aplici.

Descrierea jobului

Instalatorul tehnico sanitar ți gaze naturale are urmatoarele responsabilități:
-măsoara, taie, îmbină și pozează conductele;
- realizează treceri prin ziduri i plansee pentru conducte;
-monteaza conducte, accesorii, aparate de utilizare,
-pune in functiune instalatii si realizeaza probe de presiune;
-remediaza defectiunile constatate la toate tipurile de instalatii si efectueaza lucrari de intretinere a acestora.
Activitatea se defasoara in echipa, de obicei in interiorul cladirilor dar pot exista cazuri cand aceasta activitate se poate realiza si in exteriorul acestora, instalatorul fiind expus la frig, caldura si umiditate.
Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- training on the job sub atenta supraveghere a personalului cu experienta
- societatea oferă cursuri de formare profesională în meseria sudori și/sau instalatori autorizați
- salariu minim fix incepand de la 3.500 lei negociabil in functie de experienta cu posibilitatea de majorare dupa 3 luni
- alte beneficii ce se vor discuta in cadrul interviului
- pentru aplicanții cu domiciliul in alte localitati societatea oferă cazare.
- program de lucru între 07:30 și 16:30 cu o ora pauză de masă

Societatea autorizata ANRE în proiectare, execuție, recepție, punere in funcțiune, service, verificări și revizii tehnice periodice ale instalațiilor de gaze naturale și lucrari tehnico-sanitare.

Calitatea, profesionalismul, rapiditatea, seriozitatea și nu în ultimul rand prețurile accesibile reprezinta baza fundamentala a societatii noastre, astfel incat clientii nostrii sa fie multumiti de serviciile noastre precum si de colaborarea cu organizatia noastra.

In prezent compania ofera urmatoarele servicii:

- Suport in obtinerea avizelor si aprobarilor necesare pentru executia/ modificarea/ punerea in functiune a instalatiilor de gaze. -Consiliere, proiectare instalatie si executie orice tip de instalatie de gaze naturale, tehnico sanitare, apa si canalizare pentru sectorul rezidential, industrial si alte institutii publice. -Efectuarea de revizii tehnice obligatorii si verificarii tehnice periodice. -Interventii rapide pentru defectiuni spontane si/sau accidentale.

Mai multe detalii pe https://gridsital.com/

Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze naturale  -  GRID SITAL S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles