Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze naturale

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane serioase, organizate, capabile sa realizeze lucruri de calitate intr-un mod eficient, dornice sa-si aprofundeze cunostintele.

Cerinte:
- experienta profesionala de lucru in domeniu minima doarece societatea ofera posibilitatea de formare profesionala in domeniul instalatiilor tehnioco-sanitare si a instalatiilor de utilizare gaze naturale pentru persoanele tinere
- reprezinta avantaj detinere permis de categorie B

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate, iar compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.
Daca te regasesti in descriere si consideri ca Grid Sital este locul care te reprezinta, te invitam sa aplici direct sau sa ne trimiti CV-ul la adresa: office@gridsital.com, mentionand in subiectul mailului functia pentru care aplici.

Descrierea jobului

Instalatorul tehnico sanitar si gaze naturale are urmatoarele responsabilitati:
-masoara, taie, imbina si pozeaza conductele;
- realizeaza treceri prin ziduri si plansee pentru conducte;
-monteaza conducte, accesorii, aparate de utilizare,
-pune in functiune instalatii si realizeaza probe de presiune;
-remediaza defectiunile constatate la toate tipurile de instalatii si efectueaza lucrari de intretinere a acestora.
Activitatea se defasoara in echipa, de obicei in interiorul cladirilor dar pot exista cazuri cand aceasta activitate se poate realiza si in exteriorul acestora, instalatorul fiind expus la frig, caldura si umiditate.
Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- training on the job sub atenta supraveghere a personalului cu experienta
- societatea ofera cursuri de formare profesionala in meseria sudori si/sau instalatori autorizati
- salariu minim fix incepand de la 2.500 lei net negociabil in functie de experienta cu posibilitatea de majorare dupa 3 luni
- alte beneficii ce se vor discuta in cadrul interviului
- pentru persoanele cu domiciliul in alte localitati societatea ofera cazare.
- program de lucru intre 07:30 si 16:30 cu o ora pauza de masa

Societatea autorizata ANRE in proiectare, executie, receptie, punere in functiune, service, verificari si revizii tehnice periodice ale instalatiilor de gaze naturale si lucrari tehnico-sanitare.

Calitatea, profesionalismul, rapiditatea, seriozitatea si nu in ultimul rand preturile accesibile reprezinta baza fundamentala a societatii noastre, astfel incat clientii nostrii sa fie multumiti de serviciile noastre precum si de colaborarea cu organizatia noastra.

In prezent compania ofera urmatoarele servicii:

- Suport in obtinerea avizelor si aprobarilor necesare pentru executia/ modificarea/ punerea in functiune a instalatiilor de gaze.
-Consiliere, proiectare instalatie si executie orice tip de instalatie de gaze naturale, tehnico sanitare, apa si canalizare pentru sectorul rezidential, industrial si alte institutii publice.
-Efectuarea de revizii tehnice obligatorii si verificarii tehnice periodice.
-Interventii rapide pentru defectiuni spontane si/sau accidentale.

Mai multe detalii pe https://gridsital.com/

Expirat
Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze naturale  -  GRID SITAL S.R.L.