Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Instalator - Instalatii sanitare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana serioasa, punctuala, constiincioasa si responsabila, dornica sa lucreze intr-o echipa tanara, in departamentul de mentenanta.
Cerinte:
​- sa aiba experienta in domeniul instalatiilor sanitare.( De preferat si cunoscator al instalatiilor de aer conditionat clasice)
- Cel puțin 3 ani de experiență in domeniu, Certificate in domeniu (instalator, tehnician, etc)
- Ințelegere tehnică bună
- Flexibilitate
- Responsabilitate și motivație de a lucra.

Descrierea jobului

Utilizare tehnologii specifice instalatiilor.
Respectarea normelor, mod de lucru curat si de inalta calitate.
Orar de lucru: 7.00-15.00
Ore suplimentare platite, Flexibilitate si disponibilitate sambata sau dupa program la solicitare.

OMCO este o companie multinationala infiintata in 1964 in Belgia si care isi desfasoara activitatea in industria sticlei, fiind lider European in productia de matrite pentru sticla.Grupul OMCO si-a extins activitatea in Romania in anul 2005 prin deschiderea unei unitati de productie la Iasi, care in prezent numara peste 400 de angajati. Din 2013 Grupul OMCO si-a extins domeniul de activitate prin OMCO Machining—producator de componente pentru industria automotive.

Expirat
Instalator - Instalatii sanitare  -  SC OMCO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles